KONST / Litografier / Färglitografi 3412061
nr 341 2061
Färglitografi
signerad, "Motiv från Trosa" 45x54
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 december 2004
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr
650 kr
1.300 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr